Kurumsal


Erosit Ofis Koltukları

İnsanlar zamanlarının büyük bir kısmını ofislerinde geçirmektedirler. Bu nedenle ofis koltukları ofiste çalışan insanlar için çok önemlidir. İnsan ihtiyaçlarını algılamak, yıllar boyunca sorunsuz ürünler üretmek için 1978 yılında ofis mobilya sektöründe Necat ÖZEROL tarafından Erosit ofis koltukları kurulmuştur.
Yaklaşık 12.000 m² kapalı alan içerisinde üretimini sürdüren Erosit, bünyesinde bulunan geniş makine parkuruyla üretimde sıfır hatayı hedefleyerek her zaman kaliteye önem vermektedir.

Ürün ve Hizmet Kalitesi

Erosit için sadece ürün kalitesi değil hizmet kaliteside çok önemlidir. Bu hizmetlerini belgelendirmek amacıyla Garanti belgesi, TSE, Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi ve Hizmet Yeri Yeterlilik Belgelerini almıştır.
Zamanın büyük bir kısmını paylaştığımız ofis koltuğu sağlık açısından büyük bir öneme sahiptir. Bu durumu göz önüne alarak, üretilen ürünleri estetikle birleştiren Ar-Ge bölümü ergonomik ürünler tasarlamaktadır. “Rahatlığı Hissedin” sloganıyla sizlere hizmet veren Erosit sahip olduğu dinamik yapısıyla çeşitli renk ve modellerde ihtiyaca uygun ürünleri sizlere sunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Erosit yüksek standartlarda ürünler üreterek üstün hizmet kalitesiyle insan ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemiştir. Erosit ürettiği ürünlere verdiği değer gibi o ürünleri üreten çalışanlarınada çok değer vermektedir. Bu sayede ürettiğimiz her ürünü kendi ofisimizde kullanacakmış gibi hazırlarız. Günümüzde ürünlerin kalitesi kadar görünümüde bir hayli önem taşımaktadır. Bu gerçeğin yıllardır farkında olan Erosit sürekli yeni ürünler çıkartmakta ve her yıl yeni kolleksiyonlara imza atmaktadır. Ürünü tasarlamak, üretmek ve satmak müşteri memnuniyetinin sürekli olması için yeterli değildir. Bu sebeple Erosit olası arızalarda daima müşterilerinin yanında olmayı kendine ilke edinmiştir.
whatsapp